Kalibracja alkomatów Wrocław

Posiadasz alkomat lub zastanawiasz się nad jego zakupem? To niezwykle przydatne urządzenie, które może zapobiegać różnym groźnym sytuacjom na drodze, a dodatkowo karom pieniężnym wystawianym przez kontrolę drogową. Warto przemyśleć zakup tego urządzenia i postawić na wysokiej jakości produkt. Ważną kwestią, o której należy wiedzieć, jest fakt, że każdy alkomat wymaga okresowej kalibracji, która pozwala uzyskiwać rzetelne wyniki pomiarów. Te mogą z czasem delikatnie odbiegać od normy w wyniki różnych czynników zewnętrznych oraz niewłaściwego użytkowania np. wykonania próby tuż po wypiciu alkoholu. Kalibrację najlepiej wykonywać raz do roku lub co określoną liczbę pomiarów wykonanych na urządzeniu.

Kalibracja alkomatu we Wrocławiu
Potrzebujesz fachowej porady? Zadzwoń do nas!
tel. 538 159 288

Serwis alkomatów Wrocław

Podejrzewasz, że coś z Twoim sprzętem jest nie tak? Nie wskazuje on właściwych pomiarów, biorąc pod uwagę ilość alkoholu, który wcześniej spożyłeś? To sytuacje, które skłaniają do oddania sprzętu do naprawy. Możesz to zrobić również, jeżeli jesteś mieszkańcem Wrocławia. Serwis pomoże usunąć usterki, a także wymienić części, które ewentualnie mogły ulec uszkodzeniu. To korzystne i budżetowe rozwiązanie, nie musisz od razu decydować się na zakup nowego urządzenia.

Alkomaty Wrocław - sklep

Dobrej jakości i zaawansowane urządzenia dostępne są w sklepie Polskie Centrum Kalibracji. To sprawdzona i doceniana przez klientów firma, która w swoim asortymencie posiada tylko produkty pochodzące od dobrych producentów. Wszystkie alkomaty posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty dopuszczające do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej. Znajdziesz w sklepie zarówno produkty budżetowe, które sprawdzą się do użytku prywatnego, ale także sprzęty zaawansowane z policyjnym atestem. Od Ciebie zależy, na jaki model się zdecydujesz. Możesz liczyć także na serwis oraz kalibrację. Pracownicy z chęcią doradzą w kwestii wyboru danego alkomatu. Salon dostępny jest we Wrocławiu, możesz też odwiedzić ten punkt i porozmawiać z obsługą.

Alkomaty Wrocław - cena

Polskie Centrum Kalibracji wyróżnia się na tle konkurencji, oferując wyjątkowo atrakcyjne ceny i korzystne promocje. Warto śledzić stronę internetową https://polskie-centrum-kalibracji.pl/ . Koszt zakupy urządzenia nie musi być wysoki, a w taki sposób zadbasz o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich.

Umów się na kalibrację swojego alkomatu!
Kontakt

Kalibracja alkomatów Wrocław opinie

Regularnie wykonuje kalibrację mojego alkomatu. Otrzymuję również certyfikat potwierdzający jego autentyczność.


Darek

Szybko, tanio, profesjonalnie! Bardzo polecam usługi, obsługa to przemili ludzie.


Sławek

Wybrałem się do salonu stacjonarnego we Wrocławiu, obsługa doradziła mi w kwestii wyboru alkomatu. Dziękuję za pomoc, jestem zadowolony z zakupu!


Kuba

Sprawdź gdzie kalibrujemy alkomaty we Wrocławiu!

Lokalizacja:
ul. Romana Dmowskiego 1
50-203 Wrocław
Numer telefonu:
tel. (71) 718 37 40
tel. 538 159 288